15.6 cali 8G 128G ekran dotykowy All in One Android Pos Maszyna do efektywności restauracji i wsparcia personalizacji
| Rozmiar ekranu: | 15,6'' |
|---|---|
| Edytor: | i3 |
| Baran: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| System operacyjny: | Windows7/10, Android |
| Rozmiar ekranu: | 15,6'' |
|---|---|
| Edytor: | i3 |
| Baran: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| System operacyjny: | Windows7/10, Android |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Funkcja: | SDK |
| Słowo kluczowe: | 15,6 cala pojemnościowy ekran dotykowy wszystko w jednym komputerze POS |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 15" |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Wielkość: | 15 cali |
|---|---|
| procesor: | RK3188 Quad Core procesor, taktowanie 1.6 |
| Baran: | 1GB DDR3 |
| ROM: | 8 GB |
| System operacyjny: | Androida 5.1 |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | LED, pojemnościowy ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Okna |
| Rozmiar ekranu: | 15,6'' |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| Rozstrzygnięcie: | 1366x768 |
| system operacyjny: | Win-Dows 7/ Android |
| Baran: | 2 GB |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Interfejs napędu: | USB typ C RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Numer modelu: | 6000 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM Hopestar |
| procesor: | MTK6739 |
| Baran: | 1/2 GB |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | LED, pojemnościowy ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Okna, Androida |
| Numer modelu: | D7 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | In-Tel |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Kamera: | Przednia kamera |
|---|---|
| Rozmiar ekranu: | 12" |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy |
| Główna częstotliwość procesora: | 1,6 GHz |
| Numer modelu: | Q6 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Androida, Windowsa |
| Numer modelu: | 6000 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| procesor: | MTK6739 |
| Baran: | 1 GB/2 GB |
| Numer modelu: | Rs610p |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| procesor: | I3 drugie pokolenie |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768P |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | LED, pojemnościowy ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Androida, Windowsa |