5.45-calowy Android Systems Mobile Pos Machine Ręczny Smart Cashier Terminal z typem wydruku drukarki Monochrome i Wi-Fi
| Numer modelu: | N1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM Hopestar |
| procesor: | MT8766V/WB4 |
| Baran: | 2/3/4GB |
| Numer modelu: | N1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM Hopestar |
| procesor: | MT8766V/WB4 |
| Baran: | 2/3/4GB |
| Numer modelu: | A2 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | In-Tel N2840/RockChip |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | System Windows 7 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32/64 GB |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | Okna |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | Okna |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | Okna |
| Numer modelu: | N1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM Hopestar |
| procesor: | MT8766V/WB4 |
| Baran: | 2/3/4GB |
| Numer modelu: | N1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM Hopestar |
| procesor: | MT8766V/WB4 |
| Baran: | 2/3/4GB |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Numer modelu: | Rs610p |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| procesor: | I3 drugie pokolenie |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768P |
| Wielkość: | Wielkość na zamówienie |
|---|---|
| Pamięć: | 4GB DDR3, 8 GB DDR3 |
| Pojemność dysku twardego: | 32/64/128/256 GB |
| Materiał: | Plastikowe |
| procesor: | i3 |
| Wielkość: | 15Ekran 0,6 cala |
|---|---|
| procesor: | I5 |
| System: | Windows7/10/11 |
| Baran: | 8 GB |
| ROM: | 128 GB |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | DC |
| Obsługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat/tylny aparat |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | DC |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat/tylny aparat |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |