Zamówienie restauracji Android POS Machine z 15,6-calowym ekranem i procesorem Intel Celeron J1900
| Numer modelu: | HPI7 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Pamięć: | 4 GB DDR3, 8 GB DDR3, 2GB DDR3, 16 GB DDR3 |
| Numer modelu: | HPI7 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Pamięć: | 4 GB DDR3, 8 GB DDR3, 2GB DDR3, 16 GB DDR3 |
| Numer modelu: | F1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | cnhopestar |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Android |
| Numer modelu: | i9-2 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | cnhopestar |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Okna |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Wielkość: | 13.3/15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | Opcjonalnie |
| Baran: | 2/4/8GB |
| ROM: | 16/32/64/128 GB |
| System: | Windows 7/10, Android |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | N2840/RK3288 |
| System: | Windows/Android |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | wygrać 10 |
| Numer modelu: | 6000 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM Hopestar |
| procesor: | MTK6739 |
| Baran: | 1/2 GB |
| Wielkość: | 15 cali |
|---|---|
| procesor: | N100 |
| System: | Windows 10/11 |
| Baran: | 8 GB |
| ROM: | 256 GB |
| Wielkość: | Podwójny ekran 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | System Windows7 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Numer modelu: | HP-P1561 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | I5 3210m |
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 |
| Numer modelu: | i8 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Norma Certyfikatu: | CE RoHS |
| Kamera: | Przedni aparat |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Wielkość: | 15,6+14 cali podwójny ekran |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | Windows7/10 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |