RK3288 Tablet Android
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Typ ekranu dotykowego: | Ekran pojemnościowy |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1280x800 |
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Typ ekranu dotykowego: | Ekran pojemnościowy |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1280x800 |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Interfejs napędu: | USB TYPU C |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Numer modelu: | K11 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | In-Tel |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1920x1080 |
|---|---|
| System operacyjny: | Android 6.0 |
| Status produktów: | Magazyn |
| Waga: | 2 kg |
| Rozmiar ekranu: | 17,3" |
| Gwarancja ((Rok): | 2 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB, RJ45, Micro-USB, SD Card Slot, OTG |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat 2.0 |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Tworzywo: | Abs |
|---|---|
| CPU: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,6G |
| Pamięć wewnętrzna: | 16 GB |
| Ekran dotykowy: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
| Płyta: | 13.3 "Panel LCD |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Obsługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Produkcja procesorów: | Rockchip Quda core |
| Typ ekranu dotykowego: | Ekran pojemnościowy |
| Wielkość: | 15 cali |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | Windows/Android |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Ekran: | 13,3 cala IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Status produktów: | Nowy |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 22 |
| Type: | Infrared |
| Interface Type: | Serial, usb |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Interfejs napędu: | USB typ C RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Rozmiar: | 10,1 cala IPS |
|---|---|
| Edytor: | RockChip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rezolucja: | 1280*800 |
| System operacyjny: | Android 9.0 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | usb |
| Camera: | Front Camera |