FHD 1080P IPS 15,6 cala Przenośny ekran dotykowy Monitor 11 mm grubość
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | 10,1 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1280x800 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, USB |
| Rodzaj: | 10-punktowy pojemnościowy ekran dotykowy |
| Rozmiar ekranu: | 19 cali |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1280x1024 |
| Typ interfejsu: | VGA HDMI DC |
| Jasność: | 250cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 19 cali |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1280x1024 |
| Typ interfejsu: | VGA HDMI DC |
| Jasność: | 250cd/m2 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa, przód 0,3 MP tył 0,3 MP |
|---|---|
| Stan produktów: | Akcje |
| Rozmiar ekranu: | 10,1" |
| Produkcja procesorów: | MTK6737 A7 Quad Core |
| Typ procesora: | A7 Quad Core |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Rozmiar ekranu: | 10 cali |
|---|---|
| Rezolucja: | 1024x600 |
| Jasność: | 250cd/m2 |
| Gwarancja: | 3 lata |
| współczynnik proporcji: | 16:9 |
| Rozmiar ekranu: | Ekran o szerokości 19 cali |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1440*900 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Kamera: | Przedni aparat |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Główna częstotliwość procesora: | 1,3 g |
| Typ napędu optycznego: | NIE |
| Panoramiczny: | Tak |
| Rozmiar ekranu: | 10 " |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Status produktów: | Nowy |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |