2GB RAM 4G All In One Tablet Pc, RK3288 NFC POE Rj45 Android Tablet
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Rozmiar ekranu: | Ekran o szerokości 24 cali |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 P |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | Ekran o szerokości 24 cali |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 P |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Kolor: | Opcjonalnie czarny/biały |
|---|---|
| Typ interfejsu: | VGA+HDMI |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Współczynnik proporcji: | 16:9 |
| Kolor: | Opcjonalnie czarny/biały |
|---|---|
| Typ interfejsu: | VGA+HDMI |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Współczynnik proporcji: | 16:9 |
| Płyta:: | 7 cali |
|---|---|
| Reolution:: | 800*480 |
| Rozwiązanie telewizyjne:: | 8202 kD |
| Rozmiar jednostki (mm):: | 195*130*30 |
| Akumulator: | 1500mAh |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz 165 Hz |
| AMD: | Wsparcie G-Sync, Free-Sync |
| Rozmiar ekranu: | 24 -calowy monitor gier |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz 165 Hz |
| AMD: | Wsparcie G-Sync, Free-Sync |
| Rozmiar ekranu: | 12 cali |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rezolucja: | 1024x768 |
| Typ interfejsu: | VGA i DVI, HDMI - Opcjonalnie |
| Typ: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | 21,5 |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, USB |
| Rodzaj: | dotyk kapitałowy, 4-druty, 5-druty dotknij opcjonalnie |
| Rozmiar ekranu: | 19.5 cali |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1280x1024 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, USB |
| Rodzaj: | dotyk kapitałowy, 4-druty, 5-druty dotknij opcjonalnie |
| Rozmiar ekranu: | 21,5 |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, USB |
| Rodzaj: | dotyk kapitałowy, 4-druty, 5-druty dotknij opcjonalnie |
| Rozmiar ekranu: | 10,1 cala |
|---|---|
| Rezolucja: | 1280×800 |
| Jasność: | 500CD/M2 |
| Gwarancja: | 3 lata |
| współczynnik proporcji: | 5:4 |
| Rozmiar ekranu: | 3440*1440 4K |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 4K 3840x1080@144 Hz |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 49 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 4K 3840x1080@144 Hz / 5k 120 Hz |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144/120 Hz |