2.0M/P Kamera 10-calowa Wi-Fi All In One Touch Screen PC 300cd/M2
| Typ: | IPS |
|---|---|
| Aplikacja: | Wnętrz |
| Rozmiar panelu: | 10,1 cala |
| Max Resolution: | 1280*800 |
| Kąt oglądania: | 89 /89 /89 /89 (L /R /U /D) |
| Typ: | IPS |
|---|---|
| Aplikacja: | Wnętrz |
| Rozmiar panelu: | 10,1 cala |
| Max Resolution: | 1280*800 |
| Kąt oglądania: | 89 /89 /89 /89 (L /R /U /D) |
| Rozmiar ekranu: | 17 cali |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1280x1024 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Panoramiczny: | Tak |
| Rozmiar ekranu: | 8 " |
| Typ wyświetlania: | LCD |
| Marka procesora: | Czterokreśnia kora A17 |
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Edytor: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,6G |
| Pojemność pamięci: | 2 GB |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1280x800 |
| Rozmiar ekranu: | 42 cale |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ interfejsu: | HDMI, port wyświetlający |
| Typ: | Dotyk pojemnościowy |
| Jasność: | 350cd/m2 (1000cd/m2, opcjonalnie) |
| Rozmiar ekranu: | 19 cali |
|---|---|
| Rezolucja: | 1440X900 |
| Typ interfejsu: | VGA i HDMI, RS232- Opcjonalnie |
| Typ: | IR Touch, pojemnościowy dotyk lub brak ekranu dotykowego |
| Jasność: | 350cd/m2 (1000cd/m2, opcjonalnie) |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Allwinner |
| Typ procesora: | RK3368, kora ośmiordzeniowa A53,1,5G |
| Rozmiar ekranu: | 12 cali |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rezolucja: | 1024x768 |
| Typ interfejsu: | VGA i DVI, HDMI - Opcjonalnie |
| Typ: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Kąt widzenia: | Poziome: 178 ° Pionowe: 178 ° |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Złącze: | Typ-C/H-DMI |
| Zasilanie: | 100 do 240 V AC (DC 12 V) |
| Instalacja: | Montowany na pulpicie lub na ścianie |
| Kąt widzenia: | Poziome 178 ° pionowe: 178 ° |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Złącze: | Typ-C/H-DMI |
| Zasilanie: | 100 do 240 V AC (DC 12 V) |
| Instalacja: | Montowany na pulpicie lub na ścianie |
| Interfejs: | Gniazdo karty SIM USB / RJ45 / SD / słuchawek |
|---|---|
| interfejs ładowania: | USB Type A. |
| Dotykać: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
| Status produktów: | Magazyn |
| BARAN: | 2GB/4 GB |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Allwinner |
| Typ procesora: | RK3368, kora ośmiordzeniowa A53,1,5G |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | USB TYPU C |
| Interfejs napędu: | USB TYPU C |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Panoramiczny: | Tak |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 " |
| Typ wyświetlania: | LCD |
| Marka procesora: | Czterokreśnia kora A7 |