15.6Inch RK3566 NFC POE Power Tablet PC Wall Mounted Meeting Android Tablet Z Led Light
| Rozmiar: | 15,6 cala |
|---|---|
| Procesor: | RK3566 |
| BARAN: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| System: | Androida 11 |
| Rozmiar: | 15,6 cala |
|---|---|
| Procesor: | RK3566 |
| BARAN: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| System: | Androida 11 |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| interfejs ładowania: | DC |
| Interfejs napędu: | USB |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| interfejs ładowania: | Prawnie zastrzeżony |
| Interfejs napędu: | USB 2.0 |
| Usługa po sprzedaży: | Szkolenie i inspekcja na miejscu, bezpłatne części zamienne, naprawa |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i wsparcie techniczne on-line |
| Produkcja procesora: | RockChip RK3288, dwurdzeniowy A72+czterordzeniowy A53 |
| Pojemność pamięci: | 2GB+16 GB |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy ekran 10 punktów dotyk |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Panoramiczny: | Tak |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 " |
| Typ wyświetlania: | LCD |
| Marka procesora: | Czterokreśnia kora A7 |
| Rozmiar: | 10,1 cala IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
| Edytor: | RockChip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rezolucja: | 1280*800 |
| Rozmiar: | 14 -calowe IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
| Edytor: | RK3399 |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rezolucja: | 1280*800 |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| stan produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
| Produkcja procesorów: | Rockchipa RK3399 |
| Typ procesora: | 6 rdzeń |
| Rozmiar ekranu: | 17,3" |
|---|---|
| Procesor: | RK3366 |
| System operacyjny: | Androida 11 |
| BARAN: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 |
| Connectivity: | Wi-Fi, BT |
| Earphone: | 3.5mm earphone |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Rozmiar ekranu: | 15,6'' |
|---|---|
| procesor: | I3-3120M |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| system operacyjny: | Windows 7/10, Android |
| Baran: | 2/4/6/8 GB |
| Rozstrzygnięcie: | 2K 2560x1440 |
|---|---|
| Współczynnik ekranu: | 16:9 |
| Krzywizna: | R3000 |
| Prędkość odświeżania: | 1 ms |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozstrzygnięcie: | 4K 3840x1080 @ 120 Hz |
|---|---|
| Współczynnik ekranu: | 21:9 |
| Krzywizna: | R3000 |
| Prędkość odświeżania: | 1 ms |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozstrzygnięcie: | 4K 3840x1080 @ 120 Hz |
|---|---|
| Współczynnik ekranu: | 21:9 |
| Krzywizna: | R3000 |
| Prędkość odświeżania: | 1 ms |
| Jasność: | 350cd/m2 |