1800R 1080P Full HD 165Hz Skrzywiony 32 cali Monitor do gier 144hz 1ms
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
|---|---|
| Współczynnik ekranu: | 21:9 |
| Krzywizna: | 1800R |
| Prędkość odświeżania: | 1 ms |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
|---|---|
| Współczynnik ekranu: | 21:9 |
| Krzywizna: | 1800R |
| Prędkość odświeżania: | 1 ms |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
|---|---|
| Współczynnik ekranu: | 21:9 |
| Krzywizna: | 1800R |
| Prędkość odświeżania: | 1 ms |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440P |
|---|---|
| Współczynnik ekranu: | 16:9 |
| Krzywizna: | 2800R |
| Prędkość odświeżania: | 1 ms |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Procesor: | Czterordzeniowy 1,3 GHz |
|---|---|
| Kolor: | biały kolor |
| Zadzwoń do Handgrip: | Tak |
| Funkcjonować: | NFC Poe |
| Używać: | Szpital |
| Panel dotykowy: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
|---|---|
| Kolor: | czarny, biały |
| Procesor: | Czterordzeniowy kor |
| Wifi: | 802.11b/g/n (2,4 GHz i 5.0 GHz opcjonalnie) |
| Rezolucja: | 1280 x 800 pikseli |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa, przód 0,3 MP tył 0,3 MP |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 7 " |
| Produkcja procesora: | Allwinner |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Rodzaj: | IPS |
|---|---|
| Zastosowanie: | W pomieszczeniach |
| Kąt widzenia: | 89 /89 /89 /89 (L/P/U/D) |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Czas odpowiedzi: | 5 ms |
| Rozmiar ekranu: | 32 cale |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ interfejsu: | HDMI, port wyświetlający |
| Typ: | IR Touch, pojemnościowy dotyk |
| Jasność: | 350cd/m2 (1000cd/m2, opcjonalnie) |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Status produktów: | Nowy |
| Rozmiar: | Tablet z Androidem o przekątnej 15,6 cala |
|---|---|
| Aplikacja: | wyświetlacz reklamowy |
| Jasność: | 250cd/m2 |
| Czas odpowiedzi: | 5s |
| Ethernet: | wsparcie |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Interfejs napędu: | USB TYPU C |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| CPU: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,6G |
|---|---|
| BARAN: | 2 GB |
| Rom: | 16 GB |
| System operacji: | Android 8.1 |
| Ekran dotykowy: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | usb |
| Camera: | Front Camera |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |