Ultra szeroki 35 cali 4K zakrzywiony monitor do gier
| Rozmiar ekranu: | 3440*1440 4K |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 4K 3840x1080@144 Hz |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 3440*1440 4K |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 4K 3840x1080@144 Hz |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 23.6" |
|---|---|
| Kolor: | Opcjonalnie czarny/biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 P |
| Typ interfejsu: | VGA+HDMI |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Kolor: | Opcjonalnie czarny/biały |
|---|---|
| Typ interfejsu: | VGA+HDMI |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Współczynnik proporcji: | 16:9 |
| Kolor: | Opcjonalnie czarny/biały |
|---|---|
| Typ interfejsu: | VGA+HDMI |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Współczynnik proporcji: | 16:9 |
| Płyta:: | 7 cali |
|---|---|
| Reolution:: | 800*480 |
| Rozwiązanie telewizyjne:: | 8202 kD |
| Rozmiar jednostki (mm):: | 195*130*30 |
| Akcesoria:: | Adapter A/C, linia AV, stojak, pilot, antena |
| Rozmiar ekranu: | 34 cale |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 3440*1440 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 3840*2160 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| AMD: | Free sync |
| Rozmiar ekranu: | Ekran 21,5 " |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 17 cali |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1280*1024 |
| Współczynnik wyświetlania: | 4:3 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, USB |
| Rozmiar ekranu: | 15 cali |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1024x768 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, USB |
| Rodzaj: | Dotyk rezystancyjny, 4-druty, 5-druty dotyk opcjonalnie |
| Rozmiar ekranu: | 27 -calowy monitor gier 240 Hz 1M |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP, USB |
| Prędkość odświeżania: | 240 Hz |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 17 cali |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1280 × 1024@75 Hz |
| Typ interfejsu: | VGA i HDMI, RS232- Opcjonalnie |
| Rodzaj: | IR Touch, pojemnościowy dotyk |
| Rozmiar ekranu: | 21,5 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rezolucja: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, USB |
| Typ: | dotyk kapitałowy, 4-druty, 5-druty dotknij opcjonalnie |
| Kąt widzenia: | Poziome 178 ° pionowe: 178 ° |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Złącze: | Typ-C/H-DMI |
| Zasilanie: | 100 do 240 V AC (DC 12 V) |
| Instalacja: | Montowany na pulpicie lub na ścianie |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 12 15 15,6 17 19 21,5 24 32 ”TFT-LCD |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rezolucja: | 1024*768, 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1440*900 |
| Typ interfejsu: | VGA i DVI, HDMI, RS232 – opcjonalnie |
| Typ: | Dotyk rezystancyjny, 4-druty, 5-druty |