Octa Core RK3368 IPS Smart Android Tablet / 15.6 Inch Tablet Pc
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Rozmiar ekranu: | Ekran o szerokości 24 cali |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 P |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | Ekran o szerokości 24 cali |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 P |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 27 -calowy panel ekranowy |
|---|---|
| Kolor: | Opcjonalnie czarny/biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080p/2k opcjonalnie |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA Opcjonalnie |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Typ: | Gaming Portable Monitor WilReless |
|---|---|
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Czas reakcji: | 5 ms |
| Aplikacja: | Pulpit, wewnątrz, montaż na ścianie |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rezolucja: | 1920X1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Typ: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | Ekran o szerokości 20 cali |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1600x900 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | Ekran o szerokości 19 cali |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1440X900 |
| Typ interfejsu: | DC, VGA |
| Jasność: | 250cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | Ekran o szerokości 20 cali |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1600x900 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa, przód 0,3 MP tył 0,3 MP |
|---|---|
| Stan produktów: | Akcje |
| Rozmiar ekranu: | 7" |
| Produkcja procesorów: | Zwycięzca |
| Typ procesora: | Ośmiordzeniowy |
| Rozmiar ekranu: | 10,1 cala |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1280x800 |
| Typ interfejsu: | VGA HDMI DC (DVI, USB Opcjonalnie) |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 21,5 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rezolucja: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, USB |
| Typ: | dotyk kapitałowy, 4-druty, 5-druty dotknij opcjonalnie |
| Rozmiar ekranu: | 15,4 / 15,6 / 18,5 / 19 / 19,5 / 20 / 21,5 / 22 /23 / 23,6 / 24 /24 |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1024 x 768 1920*1080 1024 x 768,1680 x 1050 |
| Typ interfejsu: | HDMI+VGA |
| Jasność: | 250cd/m2 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |