Hopestar 1.5GHz 1GB 10 Inch Android Tablet Pc / Komputer z ekranem dotykowym
| Kamera: | Przedni aparat |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa-core, A53,1,5G |
| Kamera: | Przedni aparat |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa-core, A53,1,5G |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Główna częstotliwość procesora: | 2,0 GHz |
| Kamera: | Przedni aparat |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 18,5" |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterokreśnia kora A17,1,8G, RK3288 |
| Stan produktów: | Akcje |
|---|---|
| Rozmiar ekranu: | 12" |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Typ procesora: | Ośmiordzeniowy |
| Główna częstotliwość procesora: | 2,0 GHz |
| Rozmiar ekranu: | Ekran o szerokości 19,5 cala |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1600x900 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 10 cali |
|---|---|
| Rezolucja: | 1024x600 |
| Jasność: | 250cd/m2 |
| Gwarancja: | 3 lata |
| współczynnik proporcji: | 16:9 |
| Rozmiar ekranu: | 17 cali |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1280*1024 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, USB |
| Rodzaj: | Dotyk rezystancyjny, 4-druty, 5-druty dotyk opcjonalnie |
| Stan produktów: | Akcje |
|---|---|
| Szeroki ekran: | - Tak, proszę. |
| Rozmiar ekranu: | 15,6" |
| Typ wyświetlacza: | IPS |
| Rodzaj: | Przenośny monitor |
| Rozmiar ekranu: | 10,4 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1024*768 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, DVI, USB/RS232 |
| Rodzaj: | Dotyk rezystancyjny, 4-druty, 5-druty dotyk opcjonalnie |
| Rozmiar ekranu: | Ekran o szerokości 20 cali |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1600x900 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 10 cali |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rezolucja: | 1920*1200 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA, BNC Opcjonalnie |
| Jasność: | 250cd/m² |
| Rozmiar ekranu: | Ekran o szerokości 18,5 cala |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1366x768 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 49 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 4K 3840x1080@144 Hz / 5k 120 Hz |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144/120 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440 |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP, audio Out |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Typ: | Tft |
|---|---|
| Aplikacja: | wewnętrzny, zewnętrzny, autobus, taksówka, centrum handlowe |
| Rozmiar panelu: | 18,5" |
| Max Resolution: | 1366*768 |
| Kąt oglądania: | V: 89 H: 89 |