Opcja 4G LTE RK3399 Obraz dotykowy POE na ścianie Full HD 17,3-calowy tablet Android
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Wielkość: | 5,5 cala |
|---|---|
| procesor: | MT6580 |
| System: | Windows/Android |
| Baran: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Usługa po sprzedaży: | Centrum call center i on-line wsparcie techniczne, szkolenie i inspekcja na miejscu, bezpłatne częśc |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| Główna częstotliwość procesora: | 1,8 GHz |
| Rozmiar ekranu: | 15,6'' |
|---|---|
| Edytor: | i3 |
| Baran: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| System operacyjny: | Windows7/10, Android |
| Numer modelu: | i9 pos all in one |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cali, 11,6 cala 15,6 cala opcjonalnie |
| procesor: | Dwurdzeniowy podwójny procesor N2840 2840 |
| Numer modelu: | K17 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Okna, Androida |
| Numer modelu: | K14 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Android, Win7/10 |
| Numer modelu: | Rs623 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Androida, Windowsa |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa, przód 0,3 MP tył 0,3 MP |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 7 " |
| Produkcja procesora: | Allwinner |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Numer modelu: | HPI7 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Pamięć: | 4 GB DDR3, 8 GB DDR3, 2GB DDR3, 16 GB DDR3 |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | J6412, RK3288, RK3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel I5, Intel I3, Intel I7, Intel |
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080, opcjonalnie |
| System operacyjny: | Okna, Androida |
| interfejs: | RJ45, USB3.0, USB2.0, RS232, VGA, VGA/USB+RJ45+RS232+COM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | LED, pojemnościowy ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Okna, Androida |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Funkcja: | SDK |
| Słowo kluczowe: | 15,6 cala pojemnościowy ekran dotykowy wszystko w jednym komputerze POS |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Numer modelu: | 6000 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| procesor: | MTK6739 |
| Baran: | 1 GB/2 GB |