Anti Newton 32 Inch Open Frame Touch Display IR Pojemnościowy Dotyk Do Kiosku
| Rozmiar ekranu: | 32 cale |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Typ interfejsu: | HDMI, port wyświetlający |
| Rodzaj: | IR Touch, pojemnościowy dotyk |
| Jasność: | 350CD/M2 (1000CD/M2, opcjonalnie) |
| Rozmiar ekranu: | 32 cale |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Typ interfejsu: | HDMI, port wyświetlający |
| Rodzaj: | IR Touch, pojemnościowy dotyk |
| Jasność: | 350CD/M2 (1000CD/M2, opcjonalnie) |
| Rozmiar ekranu: | 42 cale |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Typ interfejsu: | HDMI, port wyświetlający |
| Rodzaj: | Dotyk pojemnościowy |
| Jasność: | 350CD/M2 (1000CD/M2, opcjonalnie) |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Główna częstotliwość procesora: | 1,5 GHz |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i wsparcie techniczne on-line |
| Produkcja procesora: | RockChip RK3288, dwurdzeniowy A72+czterordzeniowy A53 |
| Pojemność pamięci: | 2GB+16 GB |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy ekran 10 punktów dotyk |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Główna częstotliwość procesora: | 1,3 g |
| Typ napędu optycznego: | NIE |
| Panoramiczny: | Tak |
| Rozmiar ekranu: | 10 " |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Panoramiczny: | Tak |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 " |
| Typ wyświetlania: | LCD |
| Marka procesora: | Czterokreśnia kora A7 |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Główna częstotliwość procesora: | 2,0 GHz |
| Kamera: | Przedni aparat |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Panel dotykowy: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
|---|---|
| Kolor: | czarny, biały |
| Procesor: | Czterordzeniowy kor |
| Wifi: | 802.11b/g/n (2,4 GHz i 5.0 GHz opcjonalnie) |
| Rezolucja: | 1280 x 800 pikseli |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | USB TYPU C |
| Interfejs napędu: | USB TYPU C |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |