Industrial 15.6 Inch RK3288 Android 8.1 Tablet PC 10-punktowy ekran dotykowy
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Edytor: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,6G |
| Pojemność pamięci: | 2 GB |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1280x800 |
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Edytor: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,6G |
| Pojemność pamięci: | 2 GB |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1280x800 |
| Rozmiar ekranu: | 15,6'' |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| Rozstrzygnięcie: | 1366x768 |
| system operacyjny: | Win-Dows 7/ Android |
| Baran: | 2 GB |
| Kamera: | Przedni aparat |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | DC |
| Interfejs napędu: | Mini-USB |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | Micro USB |
| Interfejs napędu: | USB 3.0 |
| CPU: | RK3576S |
|---|---|
| System operacyjny: | Opcjonalnie dla Androida |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1920*1080 |
| Pamięć wewnętrzna: | 64 GB |
| BARAN: | 4GB |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1920x1080 |
|---|---|
| System operacyjny: | Android 6.0 |
| Status produktów: | Magazyn |
| Waga: | 2 kg |
| Rozmiar ekranu: | 17,3" |
| Numer modelu: | A2 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | In-Tel N2840/RockChip |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 Type-C |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Interfejs napędu: | USB typ C RJ45 |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Interfejs napędu: | USB TYPU C |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Numer modelu: | B1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Funkcja specjalna: | Wsparcie dostosowywania |
| Procesor: | RK3568 |
|---|---|
| System operacyjny: | Android 11 |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1920*1080 |
| Pamięć wewnętrzna: | 32 GB |
| BARAN: | 4 GB |
| Rozmiar ekranu: | 32 cale |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Typ interfejsu: | VGA i HDMI, RS232- Opcjonalnie |
| Rodzaj: | IR Touch, pojemnościowy dotyk |
| Jasność: | 350CD/M2 (1000CD/M2, opcjonalnie) |