Restauracja w supermarkecie 15.6 Inch Win10 System kasy z jednoekranowym terminalem POS i pojemnym ekranem dotykowym
| Numer modelu: | HP-P1561 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | I5 3210m |
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 |
| Numer modelu: | HP-P1561 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | I5 3210m |
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | Okna |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | Okna |
| Numer modelu: | I1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Norma Certyfikatu: | CE RoHS |
| Ekran: | 13,3 cala IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Status produktów: | Nowy |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | DC |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat/tylny aparat |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Status produktów: | Nowy |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 15" |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Status produktów: | Nowy |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Interfejs napędu: | USB typ C RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| procesor: | RK3399 |
|---|---|
| System operacyjny: | Opcjonalnie dla Androida |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 800*1280 |
| Pamięć wewnętrzna: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Baran: | 2 GB |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | DC |
| Obsługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat/tylny aparat |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |