Monochromatyczna drukarka Wyjście Typ 5,5-calowy Android 8.1 PDA POS Terminal do usprawnionego przetwarzania zamówień w restauracji
| Numer modelu: | 6000 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM Hopestar |
| procesor: | MTK6739 |
| Baran: | 1/2 GB |
| Numer modelu: | 6000 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM Hopestar |
| procesor: | MTK6739 |
| Baran: | 1/2 GB |
| Numer modelu: | 6000 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM Hopestar |
| procesor: | MTK6739 |
| Baran: | 1/2 GB |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Numer modelu: | N1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM Hopestar |
| procesor: | MT8766V/WB4 |
| Baran: | 2/3/4GB |
| Wielkość: | 5,45 cala |
|---|---|
| procesor: | MT8766V |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 15" |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Numer modelu: | N1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM Hopestar |
| procesor: | MT8766V/WB4 |
| Baran: | 2/3/4GB |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Produkcja procesorów: | RK3288 |
| Typ ekranu dotykowego: | Ekran pojemnościowy |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280*800 |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | Okna |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Numer modelu: | N1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM Hopestar |
| procesor: | MT8766V/WB4 |
| Baran: | 2/3/4GB |
| Numer modelu: | Q6 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Funkcja specjalna: | Wsparcie dostosowywania |
| Wielkość: | Podwójny ekran 15,6 cala |
|---|---|
| System operacyjny: | Androida, Windowsa |
| procesor: | N2840, i3 3. generacja/N2840 |
| Pamięć: | 4 GB DDR4 |
| Pojemność dysku twardego: | 64 GB |
| Wielkość: | 21,5 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3588S2 |
| System: | Androida 13 |
| Baran: | 4 GB |
| ROM: | 32 GB |